Gündem:
banner24
AĞRI'DA KANLI ÇATIŞMA
     Çözüm süreci esnasında gelişen süreci bozmaya yönelik PKK'nın hain saldırısı sonrası cevap gecikmedi.Yapılan başarılı operasyon sonrası TSK yaralı 4 personelin cevabını terör örgütünden 1 kişi yaralı 5 kişi ölü olarak ele geçirdiği operasyonla verdi.
Saldırı ile ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu; Üzüntülüyüz umarım süreci bozucak bu tarz eylemler son bulur, diye vurguladı.
     Saldırı hakkında HDP tarafındanda cevap gecikmedi HDP eşbaşkanı Selahattin Demirtaş; asla bu tür provakasyonlara gelmek niyetinde değilizi, PKK'nın üzerine operasyon yapmak için yolladığınız silahlı kuvvetlerin personalide bizim kardeşlerimiz bizim çocuklarımızdır.Öldürülen PKK üyeleride bu halkın evlatları bizim kardeşlerimiz bizim canlarımızdır. Diye konuştu.
     Saldırı ile ilgili bir demeçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan geldi; Malum siyasi parti PKK terör örgütünün bu gibi eylemleriyle oy toplama isteği içinde.Bu kafayla bunlar hiçbir  zaman bir yere varamaz.Seçim öncesi Türkiye'nin huzurunu bozmak isteyenler hertürlü şeyi deniyor, ama şunu bilsinler ki kamu düzenini bozmaya yeltenenlere asla ve asla müsamaha göstermeyeceğiz. Dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kocası bu hale getirdi!
Boşanmak isteyen karısının yolunu kesti. Genç kadının hayatını kararttı. Yüzüne kezzap atılan kadını...

Haberi Oku